HİZMETLERİMİZ

 
 
 
talas-taksi
 
Talas Bahçelievler Öner Taksi olarak; Talas geneline tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve güvenilir seyahat etme garantisi ile hizmet vermekteyiz.
 
 
 
talas-7/24-taksi
 
Talas Bahçelievler Öner Taksi durağı olarak Kayseri'nin her Noktasına 7/24 ulaşım imkanı sağlıyoruz.
 
 
 
talas-guvenli-taksi
 
Güvenirliğini ispatlamış ve her geçen gün müşteri potansiyelini arttırabilen bir kurum olarak sizlere Talas Bölgesinde 7/24 taksi hizmeti vermekteyiz.
 
 
 
talas-nobetci-taksi
 
365 gün 24 Saat boyunca müşterilerin hizmet taleplerine cevap verilmektedir. Her gece Talas bölgesinde nöbetçi taksi olarak hizmet vermekteyiz.
 
 
 
talas-acil-taksi
 
Durağımız her zaman temiz ve bakımlı araçları ile Talas'da 7 gün 24 saat acil ihtiyaçlarınızda sizlere her zaman hizmet vermekteyiz.
 
 
 
talas-sehirici-taksi
 
Kayseri Talas bölgesinde Şehir içi, 7/24 Taksi, Otogar, Hastane, Havaalanı, Uzun ve Kısa Mesafe Taksi Hizmeti Vermekteyiz.
 
 
 
talas-sehirler-arasi-taksi
 
İstediğiniz her noktaya ve şehirler arası yolculuklarınızda taksi hizmeti alabilirsiniz. Talas Bahçelievler Öner Taksi olarak 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz.
 
 
 
talas-konforlu-taksi
 
Yolculuğunuz sırasında, araç içinde konforunuzu sağlamak için araçlarımızı temiz, konforlu ve donanımlı tutmaya çalışıyoruz.
 
 
 
talas-bahcelievler-taksi
 
7 Gün 24 Saat Siz değerli Talas halkına taksi sektöründe Kaliteli, Güvenilir ve Ekonomik şekilde hizmet sağlayabilmek hedefimizdir.
 
 
 
talas-otogar-taksi
 
Kurumumuz için; güven, konfor, kalite ve uygun fiyat en öncelikli ilkelerimizdendir.